با سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر عزیز
دکتر من ۲۲ سالم هست و چند ماهی هست که روی ران پا قسمت بالای عضله چهارسر و همچنین بالای کشاله ران لکه هایی به وجود اومده که کمی شبیه به خون مردگی یا کبودی هست.
اوایل خیلی بهش دقت نکردم فکر کردم خودش خوب میشه ولی تغییری نکرد.
براتون تصاویر مربوط به لکه ها رو فرستادم و چند تا سوال داشتم.
۱ _ این لکه ها چی هستن؟ آیا واریکوسل هست چون حس میکنم لکه هایی نسبتا مشابه اما خیلی کم رنگ هم روی قسمت زیرین کیسه بیضه هست
۲ _ آیا نیاز هست که به دکتر اورولوژیست مراجعه کنم؟
۳ _ من مشکل یبوست نسبتا شدید دارم آیا ممکن هست این لکه ها به دلیل فشار زیاد هنگام دفع به وجود اومده باشن؟
۴ _ آیا قبل از مراجعه به دکتر اورولوژیست باید موهای نواحی تناسلی شیو بشن؟
۵ _ متوجه شدم دکتر های اورولوژیست خانم هم هستن. آیا امکان مراجعه به دکتر خانم هست یا دکتر های خانم فقط خانم ها رو ویزیت میکنن؟
۶ _ مورد بعدی این هست که من متاسفانه زیاد خودارضایی میکنم حداقل ۱ بار در هر ۲۴ ساعت و حتی گاهی چند بار در روز. میخواستم بدونم این مساله چقدر میتونه رو باروری اسپرم تاثیر بزاره و اگر بخوام این موضوع رو بررسی کنم باید چی کار کنم آیا آزمایشی وجود داره در این مورد؟
۷ _ یه مورد دیگه هم این هست که بعضی وقت ها یکی از بیضه ها سر جاش نیست یه حالتی که انگار هرچی که داخلش بوده خالی شده و فقط پوسته دورش هست که گاها همراه با درد هم هست. دلیل این موضوع جیه و اینکه آیا خطرناک هست؟
۸ _ و مورد آخر هم این هست که من متاسفانه تا حدودا یکی دو ماه پیش نمیدونستم که بیضه ها رو باید چکاپ دوره ای کنم اما بعد که متوجه شدم و این کار رو کردم حس میکنم بیضه راست کوچکتر هست تقریبا ۶۵-۷۰% اندازه بیضه چپ آیا این مشکل هست؟
ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدین این مساله اخیرا خیلی ذهنم رو درگیر کرده نمیتونم درست تمرکز کنم روی کار و درسم.
ممنون از شما

نظرات (1)

نظر خود را بنویسید

14 + 6 =