با سلام. اینجانب مدت دو سال است که بدلیل مشکلات افسردگی و وسواس فکری به روانپزشک مراجعه نموده و درمان آن تاکنون ادامه دارد و داروهای زیر را مصرف می نمایم:

روزانه 4عدد کپسول فلوکستین 20- سه عدد قرص بوسپیرون 10- یک عدد کپسول استراموکس 40 – و یک عدد قرص ریسپریدون 1که البته قرار است ریسپریدون را قطع نماید.مدتی بعد از شروع مصرف قرصها عوارضی در من ایجاد شد از جمله کاهش شدید وزن بطوری که در مدت کوتاهی حدود 25 کیلو وزنم کم شد. عارضه دیگر آن این است که وقتی به دستشویی می روم هنگام اجابت مزاج از من منی خارج می شود. قبلاً بیشتر(نه همیشه) موقع دفع مدفوع که زور میزدم از من خارج می شد و متوسط هفته ای دو بار. و وقتی که رابطه جنسی با همسرم داشتم تا مدت چند روز مشکلی نبود بعد از چند روز مجددا ایجاد میشد. الان پس از دو سال از مصرف داروها وضعیت بسیار شدیدتر شده است بطوری که این مشکل تقریباً هر روزه و حتی بدون اینکه زور بزنم ایجاد می شود و گاهی روزی دو بار هم اتفاق می افتد. یعنی موقع ادرار هم راحت منی از من خارج می شود و موقع دفع مدفوع وضعیت بدتر است. مواقعی که رابطه جنسی با همسرم دارم تا یک روز راحتم ولی بعد از یک روز دوباره مشکل شروع می شود. لازم به ذکر است که این مایع دفع شده همه مشخصات منی به غیر از جهش را دارد یعنی بدون جهش خارج می شود. گاه مقدارش زیاد و گاه کم و در حد چند قطره است. آزمایشات مربوط به پروستات و سونوگرافی انجام دادم طبیعی بود. مشکل چیست و چه باید کرد تا از این مشکل رهایی یابم؟ ضمناً طبق گفته روانپزشک داروهای تجویز شده ایشان تا پایان عمر باید مصرف شود فقط دوز آنها کمتر می شود. با تشکر. (لطفاً جواب بدهید)

۱ دیدگاه در “انزال بی اختیار

  1. سلام،شما دوست عزیز مشکلی نداری،این مایع از ترشحات غدد جنسی بدن بجز وزیکال سمینال که تولید کننده اصلی مایع منی است میباشد ونرمال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلی
تماس با ما
ویزیت آنلاین
رزرو آنلاین
نظرات شما